Bedre kriminalitet med Anders Gravers

“Tosseanstaltens” charmetrol – Den store tænker, Anders Gravers, (Billedet herunder, uden hat) er på banen med et tilbud om bedre kriminalitet hvis man stemmer på hans spejderklub, Stop Islamiseringen Af Danmark (SIAD)
Det skal nok blive en vælger-magnet.
For som han skriver:
– “Det bliver ikke bedre med overfald, voldtægt, trusler, skyderier, hærværk, Mobning af anderledestænkende før de danske vælgere tør at stemme på nogen der tør at hjemsende ballademagerne og dem der ikke vil være med i danskernes fællesskab. STEM Stop Islamiseringen Af Danmark”
(Du kan se det som et screendump her)

Måske bygger hans erfaringer på sit samarbejde med lederen af det skrantende English Defence League, Tommy Robinson alias Stephen Yaxley Lennon, – som for få dage siden, igen er blev arresteret.
For yderlig læsning.
//tosseanstalten.wordpress.com om Lørdagens tosseparade på Nørrebro
‘Breivik’s mentors’ in European Parliament
Østjyllands Politi den 24. august 2026 14:04. skriver om, aggressiv mand råbte, skade, blodprøve, Næshøjvej, Rødlundvej, Åbyshøj, Grenaa og Randers.
En ny social virkelighed i Danmark. Fotoet er taget ca. 100 meter fra dagbladet Politiken´s hjørnekontor med udsigt over Rådhuspladsen til Dansk industris krystal- glas- palæ på det modstående hjørne i København, Danmark
Det skal kunne betale sig,
Danmarks største bande samlet:
http//www.facebook.com/photo.php?fbid=494076073991032&set=a.494076053991034.1073741828.155827374482572&type=1&theater
– hele tre til at dække samtlige kommuner og regioner. Jo, de er store – i munden . . .